Potvrzení opakovaného odeslání události

Pomocí stránky Potvrzení opakovaného odeslání události určíte, jak lze znovu odeslat události se selháním s kvalifikátorem Odezva procesu. Můžete buď znovu odeslat žádosti do cíle, anebo znovu odeslat odpověď na výjimku do zdroje.

K přístupu na tuto stránku v administrativní konzole klepněte na volbu Integrační aplikace > Správce událostí se selháním > Získat všechny události se selháním >, klepnutím na zaškrtávací políčko vyberte událost se selháním a potom klepněte buď na volbu Odeslat znovu s trasováním, nebo na volbu Odeslat znovu.


Odkazy označené (online) vyžadují přístup k Internetu. Každý takový odkaz spustí vyhledávání daného tématu v online verzi Informačního centra. Po vypsání výsledků hledání vyberte téma, které nejlépe odpovídá vaší konfiguraci.

Zkontrolovat aktualizace tohoto tématu (online)

Znovu odeslat žádosti do cíle

Výběrem volby Znovu odeslat žádosti do cíle znovu odešlete událost se selháním do cíle. Zpracování této události se selháním začne od komponenty cíle.

Znovu odeslat odpověď na výjimku do zdroje

Výběrem volby Znovu odeslat odpověď na výjimku do zdroje znovu odešlete událost se selháním přímo do fronty odpovědí nebo do zdrojové komponenty bez nutnosti událost znovu zpracovávat.