Mezikomponentní trasování: Vybrat server

Na této stránce můžete vybrat server, na kterém se má konfigurovat mezikomponentní trasování. Když vyberete server, přejdete na stránku podrobností konfigurace, kde můžete nastavit konfigurační parametry mezikomponentního trasování.

Mezikomponentní trasování umožňuje identifikovat data ze souboru trace.log přidružená k modulům a komponentám produktů Business Process Manager a WebSphere Enterprise Service Bus. Mezikomponentní trasování můžete povolit na serveru nebo u specifických modulů. Vstupní a výstupní data zasílaná mezi produkty Business Process Manager a WebSphere Enterprise Service Bus lze rovněž zachytávat a používat při určování problémů za použití nástroje IBM Integration Designer.

Chcete-li zobrazit tuto stránku administrativní konzoly, klepněte na volbu Odstraňování problémů > Mezikomponentní trasování.

Tabulka na stránce Mezikomponentní trasování obsahuje všechny servery, kde můžete trasování povolit nebo zakázat. Tabulka má následující sloupce:

Server
Určuje název serveru.

Chcete-li konfigurovat mezikomponentní trasování pro konkrétní server, klepněte na název serveru. Tím přejdete na konfigurační stránku Mezikomponentní trasování pro server, který jste vybrali.

Uzel
Určuje uzel, na kterém je server spuštěn.
Název hostitele
Určuje název hostitele serveru.
Verze
Určuje verzi serveru. Konfigurační stránka Mezikomponentní trasování, na kterou přejdete po výběru názvu serveru, se liší v závislosti na verzi serveru.
Typ
Určuje typ serveru.

Odkazy označené (online) vyžadují přístup k Internetu. Každý takový odkaz spustí vyhledávání daného tématu v online verzi Informačního centra. Po vypsání výsledků hledání vyberte téma, které nejlépe odpovídá vaší konfiguraci.

Zkontrolovat aktualizace tohoto tématu (online)